O nás | Stomapro

O nás

Zubní ordinace Praha

Zubní ordinace v Praze prošla komplexní rekonstrukcí a to nejen stavebními úpravami (topení, klimatizace atd.), ale i doplněním přístrojového vybavení pro moderní a kvalitnější ošetření pacientů v oblasti endodoncie, implantologie, rtg a další. Pokud jste nespokojeni nebo stále hledáte svého nejlepšího ošetřujícího lékaře, objednejte se na vstupní prohlídku zdarma a přesvědčte se o našich kvalitách sami …

VÍCE O ORDINACI V PRAZE

Zubní ordinace Brno

Moderně zařízená zubní ordinace nedaleko centra Brna. Nabízíme zdravotnické služby v oblasti endodoncie, implantologie, estetické stomatologie, zabýváme se protetickým ošetřením i dentální hygienou. Používáme nové materiály a přístrojové vybavení pro komplexní ošetření přímo v zubní ordinaci. Pokud očekáváte od svého ošetřujícího lékaře profesionální a lidský přístup a vždy milý personál, vítejte v naší zubní ordinaci …

VÍCE O ORDINACI V BRNĚ

Proč Stomapro

KVALITA

Lékařskou péči v ordinacích Stomapro poskytují vysoce erudovaní zubní lékaři vždy s profesionálním a individuálním přístupem ke každému pacientovi. Pro garanci výkonů prováděných našim pacientům používáme vždy moderní přístroje a mateiály. Trváme na vysoké kvalitě odvedené práce. I proto spolupracujeme s jednou z nejkvalitnějších zubních laboratoří v Praze.

CENA

V čekárnách zubních ordinací i na stránkách www.stomapro.cz je zveřejněn ceník vybraných stomatologických výkonů. V případě plánovaného ošetření většího rozsahu je pacient vždy předem seznámen s předběžnou cenou těchto výkonů. Naši pacienti navštěvují svého ošetřujícího zubního lékaře vždy 2 krát za rok v rámci preventivní prohlídky zdarma. Je to jeden ze způsobů jak ušetřit a zároveň předcházet větším a dražším zdravotním problémům.

TERMÍN

Termín ošetření je předběžne 2 až 3 týdny od doby objednání. Jetsliže se objednáváte na preventivní prohlídku, doporučujeme se objednat s předstihem. Nebudete překvapeni plnou obsazeností Vámi požadovaného termínu a Vaše ošetření proběhne bez časových komplikací. Objednat se můžete osobně, telefonicky, emailem nebo on-line na www.stomapro.cz.

POHOTOVOST

Pro naše pacienty ve všech zubních ordinacích poskytujeme službu "POHOTOVOST". V případě, že se u našeho pacienta vyskytne neočekávaně a náhle bolest zubů, může takový pacient navštívit v pracovní době ordinace kteroukoliv naši zubní ordinaci a bude ošetřen přednostně. Za toto přednostní ošetření bude účtován poplatek 90,-Kč. Ošetřující lékař v takových případech pomůže pacientovi primárně od bolesti a dále bude objednán na další termín pro následnou péči.

STOMAPRO - ZUBNÍ ORDINACE V BRNĚ A PRAZE

Zubní ordinace BRNO

   +420 606 574 726
  brno@stomapro.cz

Křenová 479/71
Brno 602 00

Zubní ordinace PRAHA

  +420 724 000 359
  praha@stomapro.cz

U Dvou srpů 2024/2
Praha 5 150 00

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné